Kontakta oss

De vanligaste frågorna har vi samlat under fliken info till delägare

Har Du operativa frågor till exempel om enskilda farliga träd, vägsamfälligheter mm så ring eller maila direkt till respektive ansvarig skogvaktare – se nedan.

Angående www.haradskog.se kontakta info@haradskog.se


erik-petre-large

Verkställande Direktör

Erik Petré

Tel: 019 – 10 80 81
Mob: 070 – 52 44 333
erik.petre@haradskog.se


Ida prejer

Kontors- och ekonomichef

Ida Prejer

Tel: 019 – 10 80 82
Mob: 070 – 285 00 76
ida.prejer@haradskog.se


rickard-karnell-large

Skogvaktare

Rickard Kärnell
Edsbergs och Glanshammars Häradsallmänning samt Strängnäs Stift i Närke och västra Södermanland
Mob: 070 – 230 21 66

rickard.karnell@haradskog.se


ulrica-mindre

Ekonomiassistent

Ulrica Eriksson
Tel: 019-12 80 98

ulrica.eriksson@haradskog.se


olov-hjartberg-large

Skogvaktare

Olov Hjärtberg
Selebo Häradsallmänning samt Herresta, Mälsåker, Stora Valla, Äleby, Lövsta samt Strängnäs och Stockholms stift
Mob: 070 – 254 28 98
olov.hjartberg@haradskog.se


carina-forsberg-large

Skogvaktare

Carina K.Forsberg
Oppunda och Väster Rekarne Häradsallmänningar samt Strängnäs stift och Fjellskäfte.
Mob: 070 – 668 90 72
carina.k.forsberg@haradskog.se


ake-algotsson-large

Skogvaktare

Åke Algotsson
Kumla, Asker, Grimstens och Hardemo Häradsallmänningar
Mob: 070-230 21 44
ake.algotsson@haradskog.se


Annika

Ekonomiassistent

Annika Gillström
Tel: 019 – 12 80 11
annika.gillstrom@haradskog.se


stig-eriksson-large

Skogvaktare

Stig Eriksson
Haneberg och Thomastorp
Mob: 070 – 668 97 13
stig.eriksson@haradskog.se


marcus-large

Skogvaktare

Marcus Persson
Öster Rekarne och Åker Häradallmänningar samt Strängnäs stift
Mob: 070 – 668 90 19
marcus.persson@haradskog.se


Carl af Sillén

Skogvaktare
Carl af Sillén

Daga Frustuna, Daga Björnlunda, Daga Kattnäs, Daga Gryt och Rönö Häradsallmänningar samt Strängnäs stift och Taxinge
Mob: 073-503 71 03
carl.af.sillen@haradskog.se


jan-larsson-large

Skogsarbetare

Jan Larsson
Mob: 070 – 290 26 97
jan.larsson@haradskog.se


roger-andersson-large

Skogsarbetare

Roger Andersson
Mob: 070 – 627 32 25
roger.andersson@haradskog.se